Napajanje 1300W Gigabyte GP-UD1300GM PG5 GEU1 Gold
32.805 RSD 19.080 RSD
*sve prikazane cene su sa uračunatim pdv-omEAN: 4719331553388Brend: GIGABYTESKU: 2500560
Na stanju.
Dostava kroz 1-3 radna dana.
Dostava kroz 1-3 radna dana.
Opis proizvoda
| Model: | Napajanje 1300W Gigabyte GP-UD1300GM PG5 GEU1 Gold |
| Robna grupa: | NAPAJANJA |
| Uvoznik: | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla: | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Oblik (Form factor) | ATX (PS2) |
| Izlazna snaga | 1300W |
| Standard | ATX v3.0 |
| Serftifikat | 80 Plus Gold |
| PFC (Power Factor Correction) | Active PFC |
| 20+4 pin | 1 |
| 8(4+4)pin EPS 12V | 2 |
| PCI-e 6+2 Pin | 8 |
| PCI-e 16(12+4) Pin | 1 |
| SATA | 12 |
| Molex 4 pin | 6 |
| Floppy | 2 |
| +3.3V | 25A |
| +5V | 25A |
| +12V | 0.3A |
| +12V1 | 108.3A |
| +5Vsb | 3.5A |
| OVP (Over Voltage Protection) | Da |
| UVP (Under Voltage Protection) | Da |
| OPP (Over Power (Load) Protection) | Da |
| OTP (Over Temperature Protection) | Da |
| SCP (Short-Circuit Protection) | Da |
| OCP (Over Current Protection) | Da |
| Prečnik ventilatora | 14cm |
| Dimenzije | 150 x 160 x 86mm |
| Hlađenje | Aktivno (sa ventilatorom) |
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Podeli
Slični proizvodi
ASUS TUF-GAMING-750B 750W napajanje
11.070 RSD
CHIEFTEC PSF-400B 400W bulk napajanje
6.170 RSD
Napajanje 700W ZEUS ZUS-700
ZEUS 500W napajanje (ZUS-500) bulk
Napajanje 600W ZEUS ZUS-600 12cm
Napajanje 500W ZEUS ZUS500 12cm